Restoranlar

Starboard Restaurant

Starboard Restaurant

Starboard Restoran 400 kişi kapasiteli Starboard ana restoranımızda kahvaltı, geç kahvaltısı, öğle ve akşam yemeklerinizi profesyonel mutfak ekibimizin sizler için hazırlamış olduğu açık büfelerden seçerek yapabilirsiniz.

Detaylar

A'la Carte Restauranlar

A'la Carte Restauranlar

Osmanlı Ala Carte Restoran (19:00 ile 21:00 saatleri arasında)(Minımum 5 gece konaklama süresince 1 kere bir mutfak ücretsiz olarak zengin menü eşliğinde rezervasyonlu olarak hizmet verilmektedir.) Balık Ala Carte Restoran (19:00 ile 21:00 saatleri arasında)(Minimum 5 gece konaklama süresince 1 kere bir mutfak ücretsiz olarak zengin menü eşliğinde rezervasyonlu olarak hizmet verilmektedir.) ***Alakart hizmetlerimiz haftanın 6 günüdür. Deniz kenarında özer dekora edilmiş alanlarda ve eşsiz lezzetlerle hizmet verilmektedir.

Detaylar

Barlar

Barlar

Akdeniz'in muhteşem görüntüsüne açılan Gladora lobby barımız ve terası sevdiklerinizle hoş ve unutulmaz sohbetlerinizin daimi mekanı olacaktır.

Detaylar

Starbucks

We Proudly Serve Starbucks menümüz eşsiz lezzeti ile otelimiz konsepti dahilinde sizlere sunulacaktır. Saat 10:00 ile 18:00 saatleri arasında kişi başı günlük bir kez olmak üzere siz değerli misafirlerimize hizmet verecektir.

Detaylar
Rezervasyon Hattı
(0242) 745 04 99
Online Rezervasyon